GiA   


(bkz. gamextreme interaktif ansiklopedi) bilkent üniversitesi'nde bir bölüm olan "global international affairs" (küresel ve uluslararası ilişkiler) hedesinin kısaltması, kodu. açılımı general intelligence agency (genel haberalma teşkilatı)'dir.. cia ile ortak çalışmakta olup, toparlayabildiği bilgiyi onlara verir, böylece muhtemel tehlikeleri önlemeye çalışır.. gia şu sıralarda bir online-interaktif ansiklopedi görünümündedir.. üye olan insanlar kafalarına göre başlıklar açar, anlamlar girer, içlerini döker, kısaca bilinç altlarında ve üstlerinde ne varsa kusarlar.. burada cia - gia ortak çalışması devreye girer.. disklamer adındaki cia yandaşı gia eklentisi, öncelikle amerika ve sonralıkla dünya için tehlikeli olabilecek başlıkları (örn. yankee go home, puşt bush, ottur günahı yoktur, vb.), anlamları ve tabi ki bunları yazan kullanıcıların kişisel bilgilerini cia'e gönderir. sonra da cia bunların icabına bir şekilde bakar.. oluşumun amacı temiz toplumdur..

(bkz. komplo teorileri) angelina jolie hayranlarını şok etmiş bir filmdir kendisi.
malum; yıllar yılı tabulaşmış, görülmesi mucize olacak diye düşünülmüş olan beden, yelken misali fora edilmiştir gia filminde.

tel örgülü fotoğraf sahnesi, filme motor olmuş, abazan kitlesinin motorunu bozmasına sebep olmuştur. ekşi sözlük'e alınması düşünülen bir kullanıcı (bkz. suser) imiş.
(bkz. la havle) ks. (cezayirli) silahlı islami grup.
(bkz. valla) model gia carangi nin hayatının anlatıldığı, angelina jolienin oynadığı izlenilesi film. lezbiyen türk vatandaşlarıyla ilgili bir metis yayını kitapta kendisiyle röportaj yapılan 18 yaşında bir bayanın kullandığı rumuz. bizim komünite için olanını benim uydurduğum, hoş duran kısaltma.. muallakta kalan çoğunluk için belirteyim: "yazıldığı gibi okunur!" cezayir'de 1992 yılında ortaya çıkan, cezayir'deki islami grupların içinde en radikal olanı olarak kabul edilen, açılımı "silahlı islami grup" olan terör teşkilatı. çingene dilinde "ot, esrar"; yazılışı "gia" okunuşu "gıya" italyanca "çoktan" anlamına gelir. daha önce yapılmış bir olayı anlatırken kullanılır. (bkz. gia shopping center)

GiA, en iyi Internet Explorer ve 1024 x 768 çözünürlük ile görüntülenir.


DiskLamer: GIA içinde, dışında, etrafında, üzerinde gördüğünüz her türlü anlam, başlık, vs yazana aittir. Herhangi bıdıbıdı ile GIA muhatap olmayacaktır, sorumlu tutulmayacaktır. Ettiği laf ile gia arkasına saklanmaya çalışanlar direk satılacaktır, afişe edilecektir.

Hafif GiA
0.0035 saniye (9 query)